Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Lotos Petrobaltic zmienia plany przez ceny ropy

Finanse

Lotos Petrobaltic zmienia plany dotyczące modernizacji platformy, która ma być wykorzystywana na złożu bałtyckim. Powodem modyfikacji planów jest trudna sytuacja na rynku globalnym ropy naftowej. Prezes Zbigniew Paszkowicz zapewnił jednak, że testowa produkcja ropy naftowej na złożu B8 ruszy jeszcze w tym roku.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/biznes/lotos-petrobaltic-zmuszony-do-zmiany-planow-wszystko-przez-ceny-ropy_a20152

Udostępnij

Polacy zebrali 600 tys. euro dla chrześcijan w Iraku

Finanse Erbil irak Pomoc Kościołowi w Potrzebie prześladowania zbiórka pieniędzy

Pieniądze zbierało stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Środki finansowe zostały przeznaczone na żywność, kontenery i inne pilne wydatki dla uchodźców w Erbilu i innych miejscowościach.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/akcje-charytatywne-polacy-przekazali-juz-600,219,0,1707483.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/akcje-charytatywne-polacy-przekazali-juz-600,219,0,1707483.html