Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

CBŚ rozbiła gang paliwowy

Polska

Centralne Biuro Śledcze zatrzymało trzynastu członków gangu zajmującego się nielegalnym obrotem paliwami. Na skutek działań gangu Skarb Państwa stracił co najmniej 330 mln zł.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/cbsp-rozbity-gang-paliwowy-spowodowal-330-mln-zl-strat-skarbu-panstwa/kdy5v

Udostępnij

Sejm przyjął nowelizację prawa spadkowego

Polska długi inwentarz notariusz nowelizacja Sejm spadek ustawa

Nowe przepisy zmieniają zasady odpowiedzialności za długi spadkowe. Milczenie spadkobierców oznacza przyjęcie spadku z dobrodziejstwem inwentarza, a nie jak dotąd przyjęcie wprost.  Spadkobiercy będą odpowiadać zatem za długi spadkowe tylko do wysokości zawartych w spadku aktywów, a nie jak dotąd za wszystkie długi.  Jeśli na przykład  wartość majątku w spadku wyniesie 50 tys. zł, a dług wynosi 100 tys. zł, to wierzyciel będzie mógł się domagać spłaty tylko 50 tysięcy złotych.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/prawo-spadkowe-bedzie-zmienione-sejm-przyjal,242,0,1707506.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/prawo-spadkowe-bedzie-zmienione-sejm-przyjal,242,0,1707506.html