Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Rosyjskie bazy wojskowe na Cyprze

Polityka

Jak poinformował cypryjski prezydent, Nikos Anastasiadis Cypr zaoferował Rosji możliwość rozmieszczenia na swoim terytorium baz lotniczych i baz marynarki. Anastasiadis zaznaczył, że chodzi o taką sama współpracę, jaką oferują np. Niemcom czy Francuzom. Prezydent podkreślił też, że Cypr i Rosję zawsze łączyły dobre stosunki.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/media-na-cyprze-beda-rosyjskie-bazy-wojskowe/5vx4d

Udostępnij

Słowacja: nieważne referendum w sprawie rodziny

Polityka adopcja małżeństwa homoseksualne próg ważności referendum rodzina słowacja

Sobotnie referendum, zainicjowane przez ruch sprzeciwiający się małżeństwom homoseksualnym i adopcji przez nie dzieci jest nieważne. Według danych centralnej komisji referendalnej głosowało jedynie 21,4 proc. uprawnionych. Oznacza to, że nie został przekroczony próg ważności, który wynosi 50 proc.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/slowacja-frekwencja-w-referendum-na-temat-rodziny-znacznie-nizsza-od-wymaganej/gjqxt

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/slowacja-frekwencja-w-referendum-na-temat-rodziny-znacznie-nizsza-od-wymaganej/gjqxt