Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Polacy zebrali 600 tys. euro dla chrześcijan w Iraku

Finanse

Pieniądze zbierało stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Środki finansowe zostały przeznaczone na żywność, kontenery i inne pilne wydatki dla uchodźców w Erbilu i innych miejscowościach.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/akcje-charytatywne-polacy-przekazali-juz-600,219,0,1707483.html

Udostępnij

CBA chce dostępu do czarnej listy dłużników podatkowych

Finanse CBA długi dłużnicy dłużnicy podatkowi fiskus podatki

Według „Pulsu Biznesu” Centralne Biuro Antykorupcyjne chce dostępu do czarnej listy dłużników podatkowych. Projekt takiej listy powstaje właśnie w Ministerstwie Finansów. Trafiać na nią mają ci, których zadłużenie wobec fiskusa będzie wyższe niż 500 zł na rok.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/gospodarka/cba-uzyska-dostep-do-bazy-o-dluznikach-podatkowych_a20100

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/gospodarka/cba-uzyska-dostep-do-bazy-o-dluznikach-podatkowych_a20100