Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

56 nalotów na Państwo Islamskie w 3 dni

Świat

Jordańskie lotnictwo w miniony weekend przeprowadziło 56 nalotów na dżihadystów w północno-wschodniej Syrii. Był to odwet za zamordowanie przez terrorystów jordańskiego pilota wziętego do niewoli.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17377368,Jordanskie_lotnictwo_dokonalo_56_nalotow_na_Panstwo.html

Udostępnij

Wybory prezydenckie w Nigerii przełożone

Świat boko haram Nigeria wybory prezydenckie

Wybory prezydenckie w Nigerii zostały przełożone z 14 lutego na 28 marca. Powodem takiej decyzji są obawy przed ewentualnym atakiem terrorystów z Boko Haram. W pierwotnie zakładanym terminie wojsko nie byłoby w stanie zapewnić głosującym należytego bezpieczeństwa, bo uczestniczy w walkach na północy kraju.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskatimes.pl/artykul/3744189,wybory-prezydenckie-w-nigerii-przelozone-na-marzec-komisja-wyborcza-obawia-sie-boko-haram,id,t.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskatimes.pl/artykul/3744189,wybory-prezydenckie-w-nigerii-przelozone-na-marzec-komisja-wyborcza-obawia-sie-boko-haram,id,t.html