Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Kamil Stoch drugi w Titisee-Neustadt, Kruczek podał skład na mistrzostwa świata

Sport

Po pierwszej serii niedzielnego konkursu w Titisee-Neustadt Kamil Stoch był 9., jednak w drugiej części zawodów po świetnym skoku na 137,5 metra awansował na drugie miejsce. Wygrał Norweg Anders Fannemel. Po pierwszej serii prowadził z dużą przewagą Niemiec Severin Freund, jednak został zdyskwalifikowany ze względu zbyt długi narty. Piotr Żyła był 18, Klemens Murańka 21, Aleksander Zniszczoł 29 a Dawid Kubacki 31.

Po zawodach Łukasz Kruczek podał kadrę na MŚ w Falun. Polskę w skokach reprezentować będą: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Aleksander Zniszczoł, Jan Ziobro, Dawid Kubacki i Klemens Murańka.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/sporty-zimowe/skoki-narciarskie,ps-w-skokach-stoch-drugi-w-titisee-zwyciestwo-fannemela,artykul,540761,1,300.html

Udostępnij

Janowicz walczy o historyczne zwycięstwo

Sport atp jerzy janowicz montpellier Richard Gasquet tenis

Jerzy Janowicz zagra w Montpellier o pierwsze w karierze zwycięstwo turniejowe. Polak miał już dwie takie szanse, jednak żadnej nie wykorzystał. Tym razem jego rywalem w finale będzie Francuz Richard Gasquet, który zwyciężał już w Montpellier w 2006 i 2013. Obaj zawodnicy spotkali się na korcie już cztery razy, Janowicz wygrał tylko raz. Finał zostanie rozegrany w niedzielę, nie rozpocznie się wcześniej niż o 14.45.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://eurosport.onet.pl/tenis/atp-w-montpellier-trzecia-szansa-jerzego-janowicza-na-tytul/n7d6d

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://eurosport.onet.pl/tenis/atp-w-montpellier-trzecia-szansa-jerzego-janowicza-na-tytul/n7d6d