Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Niemcy: będzie spotkanie. Rosja: albo będzie, albo nie

Polityka

Spotkanie Angeli Merkel, Francoisa Hollande, Władimira Putina i Petra Poroszenki odbędzie się w najbliższą środę, poinformował dziś po południu rzecznik niemieckiego rządu Steffen Seibert. Spotkanie odbędzie się, pod warunkiem, że do środy strony zdołają uzgodnić stanowiska w kluczowych kwestiach, oznajmił Władimir Putin.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/18783177/telekonferencja-z-putinem-przyniosla-efekt-w-srode-spotkanie-wielkiej-czworki-w-minsku

Udostępnij

NATO: nie wykluczajmy opcji militarnej na Ukrainie

Polityka nato opcja militarna rosja ukraina

Dowódca sił NATO w Europie, generał Philip Breedlove podczas Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium oświadczył, że nie należy wykluczać opcji militarnej na Ukrainie. Podkreślił jednak, że ma na myśli ewentualne wysłanie tam broni i sprzętu, a nie żołnierzy.

https://www.youtube.com/watch?v=_PnQdcVPE9Q&feature=player_detailpage

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-dowodca-nato-nie-wykluczajmy-opcji-militarnej-na-ukrainie,nId,1660793

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-dowodca-nato-nie-wykluczajmy-opcji-militarnej-na-ukrainie,nId,1660793