Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Niemcy: będzie spotkanie. Rosja: albo będzie, albo nie

Polityka

Spotkanie Angeli Merkel, Francoisa Hollande, Władimira Putina i Petra Poroszenki odbędzie się w najbliższą środę, poinformował dziś po południu rzecznik niemieckiego rządu Steffen Seibert. Spotkanie odbędzie się, pod warunkiem, że do środy strony zdołają uzgodnić stanowiska w kluczowych kwestiach, oznajmił Władimir Putin.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/18783177/telekonferencja-z-putinem-przyniosla-efekt-w-srode-spotkanie-wielkiej-czworki-w-minsku

Udostępnij

NATO: nie wykluczajmy opcji militarnej na Ukrainie

Polityka nato opcja militarna rosja ukraina

Dowódca sił NATO w Europie, generał Philip Breedlove podczas Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium oświadczył, że nie należy wykluczać opcji militarnej na Ukrainie. Podkreślił jednak, że ma na myśli ewentualne wysłanie tam broni i sprzętu, a nie żołnierzy.

https://www.youtube.com/watch?v=_PnQdcVPE9Q&feature=player_detailpage

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-dowodca-nato-nie-wykluczajmy-opcji-militarnej-na-ukrainie,nId,1660793

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-dowodca-nato-nie-wykluczajmy-opcji-militarnej-na-ukrainie,nId,1660793