Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

100 poprawek do ustawy o OZE

Gospodarka

Senat wprowadził prawie 100 poprawek do ustawy o odnawialnych źródłach energii. Z ustawy wykreślono m.in. gwarantowaną cenę energii elektrycznej przy jej odsprzedaży przez prosumenta. Zapis ten zastąpiły rozwiązania kompromisowe.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/gospodarka/100-poprawek-do-ustawy-o-oze_a20144

Udostępnij

Rząd Grecji przedstawi dziś parlamentowi nowy program gospodarczy

Gospodarka grecja pomoc program syriza tsipras

Premier socjalistycznego rządu Grecji Aleksis Tsipras zapowiedział na dzisiejsze popołudnie przedstawienie w parlamencie nowego programu gospodarczego. Socjaliści obiecali Grekom koniec polityki oszczędności, tymczasem pomoc dla wciąż przezywającej kryzys Grecji obwarowana jest obowiązkiem ograniczenia wydatków z budżetu. Od 2010 roku pogrążona w kryzysie Grecja dostała 240 miliardów dolarów pomocy.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://forsal.pl/artykuly/852158,czy-grecje-mozna-jeszcze-uratowac-rzad-tsiprasa-przedstawi-program-naprawy-gospodarki.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://forsal.pl/artykuly/852158,czy-grecje-mozna-jeszcze-uratowac-rzad-tsiprasa-przedstawi-program-naprawy-gospodarki.html