Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Myśliwi odstrzelą 300 tys. dzików

Polska

Myśliwi zintensyfikują odstrzał dzików. Populacja tych zwierząt w Polsce znacznie wzrosła w ostatnich latach, a szkody, które wyrządzają w uprawach rolnych są coraz większe. W tym roku odstrzelonych zostanie 300 tys. dzików.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/482309,mysliwi-odstrzela-300-tysiecy-dzikow.html

Udostępnij

Rolnicy ustawiają kolejne blokady

Polska blokady dróg Frankopol Protest rolników protestujący Zdany

W nocy z soboty na niedzielę rolnicy pozostawili cztery blokady na drogach: krajowej nr 2 w Zdanach, krajowej nr 19 w Zabłudowie, skrzyżowanie dróg 19 i 63 w Radzyniu Podlaskim oraz droga nr 62 przy moście we Frankopolu. W Zdanach zostanie odprawiona specjalna msza dla protestujących.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://agrobiznes.money.pl/artykul/protesty-rolnikow-cztery-rolnicze-blokady,57,0,1707321.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://agrobiznes.money.pl/artykul/protesty-rolnikow-cztery-rolnicze-blokady,57,0,1707321.html