Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Rząd Grecji przedstawi dziś parlamentowi nowy program gospodarczy

Gospodarka

Premier socjalistycznego rządu Grecji Aleksis Tsipras zapowiedział na dzisiejsze popołudnie przedstawienie w parlamencie nowego programu gospodarczego. Socjaliści obiecali Grekom koniec polityki oszczędności, tymczasem pomoc dla wciąż przezywającej kryzys Grecji obwarowana jest obowiązkiem ograniczenia wydatków z budżetu. Od 2010 roku pogrążona w kryzysie Grecja dostała 240 miliardów dolarów pomocy.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://forsal.pl/artykuly/852158,czy-grecje-mozna-jeszcze-uratowac-rzad-tsiprasa-przedstawi-program-naprawy-gospodarki.html

Udostępnij

Wiarygodność kredytowa Grecji spadła

Gospodarka grecja Standard and Poor's strefa euro wiarygodność kredytowa

Wiarygodność kredytowa Grecji została obniżona z B do stopnia B minus przez agencję ratingową Standard and Poor’s . Jeśli nowy rząd nie porozumie się z wierzycielami, wówczas Ateny utracą dostęp do jakiegokolwiek źródła finansowania – nawet do instrumentów takich jak pożyczkodawca ostatniej instancji – co w konsekwencji może doprowadzić do usunięcia ich ze strefy Euro.

Udostępnij Komentarze

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze