Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Białoruś: podatek dla ludzi bez pracy

Finanse

zamierza wprowadzić rząd. Podatek obejmowałby osoby, które nie mają zatrudnienia i nie są zarejestrowane w urzędach jako poszukujące pracy. W zeszłym roku na Białorusi było około pół miliona takich osób.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/gospodarka/bialorus-wprowadzi-podatek-od-darmozjadow_a20143

Udostępnij

S&P podwyższa perspektywę polskiego ratingu

Finanse agencja s&p dochod perspektywa wzrostu rating wiarygodność kredytowa

W ciągu najbliższych lat podwyżka ratingu naszego kraju może być na poziomie 1 do 3. Według Agencji S&P solidne perspektywy wzrostu przełożą się na wyższy poziom dochodu i poprawę wiarygodności kredytowej.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://finanse.gazetaprawna.pl/artykuly/852098,s-p-podnosi-perspektywe-polskiego-ratingu-do-pozytywnej-potwierdza-ratingi.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://finanse.gazetaprawna.pl/artykuly/852098,s-p-podnosi-perspektywe-polskiego-ratingu-do-pozytywnej-potwierdza-ratingi.html