Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

FC Barcelona może wkrótce nie grać na Camp Nou

Sport

Nazwę stadionu Barcelony – Camp Nou – znają nawet ludzie nie będący kibicami piłkarskimi. Nie przeszkadza to jednak arabskim szejkom, którzy są właścicielami klubu. Ich nowy pomysł to zmiana nazwy stadionu, bądź też rozszerzenie jej o nazwę sponsora. – Dla naszej firmy nie ma rzeczy niemożliwych – zapowiedzieli przedstawiciele Katarczyków, którzy są właścicielami Barcelony. Klub z Katalonii zmaga się z problemami finansowymi, więc zmiana nazwy stadionu nie jest wykluczona…

 

poprzedni następny nastepny post
Udostępnij

Skoczkowie rywalizują w Titisee-Neustadt

Sport kamil stoch puchar świata skoki narciarskie Titisee-Neustadt

Piątkowe kwalifikacje do konkursu skoków w Titisee-Neustadt, rozgrywanego w ramach Pucharu Świata zostały przełożone na sobotę. W Niemczech mają wystartować Kamil Stoch, Piotr Żyła, Jan Ziobro, Klemens Murańka, Aleksander Zniszczoł i Dawid Kubacki. Jedynie Stoch ma zapewniony udział w konkursie – zajmuje co prawda 11 miejsce w klasyfikacji PŚ, ale w zawodach nie uczestniczy jeszcze kontuzjowany Simon Ammann.

Transmisja z kwalifikacji od 15.00 w sport.tvp.pl, a sam konkurs pokaże także od 16.10 TVP 1.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18770649/ps-w-titiseeneustadt-dzis-w-telewizji-polskiej

Banki walczą o klientów. Konto kosztuje mniej niż 0zł.

Oferty Alior Bank bank Bank BPH Bank Gospodarki Żywnościowej Bank Pekao bank zachodni wbk bankomat Citi Bank Handlowy konto osobiste oddział banku ranking

Banki przetrwały kryzys i walczą o nowych klientów. W ciągu roku konto zmienia 5% Polaków, to największy odsetek wśród 27 badanych krajów, podaje firma Bain & Company. Dla 65% z nas najważniejszym kryterium wyboru jest wysokość opłat za prowadzenie konta, ponad 40% badanych przy wyborze kieruje się dodatkowo dostępnością bankomatów i oddziałów banku, na decyzję mają też wpływ opinie znajomych i premie za założenie konta, dane pochodzą z raportu Millward Brown zamówionego przez Getin Bank.

Banki, do których w pierwszej połowie 2014 przeszło najwięcej klientów to kolejno:

1. Alior Bank (343.000 nowych kont)  oferujący „Konto osobiste PLN” i „Konto rozsądne” ze zwrotem 3% płatności kartą w sklepach spożywczych i supermarketach.

2. Getin Bank (177.000 nowych kont) oferujący „Konto Aktywna Karta PLN”

3. mBank (164.000 kont) z „Kontem osobistym z bonusem” oferującym bonus 100zł za założenie konta i brak opłat za konto i za kartę.

4. BZWBK (158.000 kont)

5. ING (154.000 kont) oferujący „Konto z Lwem Direct PLN” z bezpłatnym prowadzeniem konta i korzystaniem ze wszystkich bankomatów w Polsce.

6. Pekao SA (132.000 kont)

7. PKO BP (103.000 kont)

8. Raiffeisen Bank (49.000 kont)

9. Bank Millenium (43.000 kont) oferujący „Konto 360°” z bezpłatnym prowadzeniem konta, korzystaniem ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą, bezpłatnymi przelewami i kartą płatniczą.

10. BGŻ (30.000 kont)

Największym przegranym jest Credit Agricole, liczba kont w tym banku zmalała o 108.000, kolejne od końca są Eurobank (spadek o 64.000 kont), Citi Handlowy (spadek o 60.000 kont) i Bank Pocztowy (53.000 kont na minusie).

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18770649/ps-w-titiseeneustadt-dzis-w-telewizji-polskiej