Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Skoczkowie rywalizują w Titisee-Neustadt

Sport

Piątkowe kwalifikacje do konkursu skoków w Titisee-Neustadt, rozgrywanego w ramach Pucharu Świata zostały przełożone na sobotę. W Niemczech mają wystartować Kamil Stoch, Piotr Żyła, Jan Ziobro, Klemens Murańka, Aleksander Zniszczoł i Dawid Kubacki. Jedynie Stoch ma zapewniony udział w konkursie – zajmuje co prawda 11 miejsce w klasyfikacji PŚ, ale w zawodach nie uczestniczy jeszcze kontuzjowany Simon Ammann.

Transmisja z kwalifikacji od 15.00 w sport.tvp.pl, a sam konkurs pokaże także od 16.10 TVP 1.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18770649/ps-w-titiseeneustadt-dzis-w-telewizji-polskiej

Udostępnij

Jerzy Janowicz zagra w półfinale turnieju w Montpellier

Sport atp gilles simon jerzy janowicz montpellier tenis

W ćwierćfinale turnieju ATP rozgrywanego w Montpellier Janowicz pokonał rozstawionego z nr 2 Francuza Gillesa Simona 6:2, 7:5. Całe spotkanie trwało godzinę i 16 minut. W półfinale polski tenisista zmierzy się ze zwycięzcą pary Philipp Kohlschreiber (Niemcy) – Joao Sousa (Portugalia).

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/tenis,janowicz-w-polfinale-turnieju-atp-w-montpellier,artykul,540201,1,289.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/tenis,janowicz-w-polfinale-turnieju-atp-w-montpellier,artykul,540201,1,289.html