Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Nowa strategia bezpieczeństwa narodowego USA

Świat

Barack Obama przedstawił w piątek strategię bezpieczeństwa. Zapewnił w niej o przywództwie Ameryki i promowaniu międzynarodowego porządku. Jako wyzwania dla USA i sojuszników wskazał ekstremizm, zmieniający się terroryzm oraz agresję Rosji. Przestrzegł też przed „przeholowaniem”, bo zasoby i wpływy Ameryki nie są nieskończone.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-nowa-strategia-bezpieczenstwa-narodowego-uznaje-ograniczenia-kraju/7lv23b

Udostępnij

Jordania bierze odwet na IS

Świat is jordania nalot państwo islamskie

Jordańskie samoloty dokonały nalotów na pozycje Państwa Islamskiego w Iraku i Syrii. Zniszczone zostały m.in. magazyny z bronią i centra szkoleniowe. Naloty są odpowiedzią na zamordowanie przez członków IS jordańskiego pilota pilota Muatha al-Kasaesbeha.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150206/KRAJSWIAT/150209784

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150206/KRAJSWIAT/150209784