Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Sejm zaostrzył przepisy ruchu drogowego

Polska

W piątek Sejm przyjął nowelizację Kodeksu karnego oraz Prawa o ruchu drogowym. Nowe przepisy głoszą m.in., że kierowca przekraczający prędkość 0 50km/h w terenie zabudowanym, straci prawo jazdy na 3 miesiące. Ta sama kara grozi kierowcy za przewożenie zbyt dużej liczby osób.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1371651,Zaostrzone-przepisy-ruchu-drogowego-Latwiej-bedzie-stracic-prawo-jazdy

Udostępnij

Koniec negocjacji między zarządem a związkowcami JSW

Polska górnicy jsw strajk

Jak poinformował rzecznik protestujących Piotr Szereda z śląsko-dąbrowskiej „Solidarności”, negocjacje między zarządem a związkowcami Jastrzębskiej Spółki Węglowej zakończyły się podpisaniem protokołu uzgodnień i rozbieżności. Nie oznacza to jednak końca strajku – protokół musi zostać przedstawiony załogom kopalń i to one podejmą decyzję o ewentualnym przerwaniu akcji protestacyjnej.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1371274,Koniec-negocjacji-gornikow-z-wladzami-JSW-Nie-ma-wygranych-w-tym-meczu

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1371274,Koniec-negocjacji-gornikow-z-wladzami-JSW-Nie-ma-wygranych-w-tym-meczu