Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Prezydent sprawdzi konstytucyjność konwencji o przemocy

Polityka

Bronisław Komorowski powiedział, że chce przyjrzeć się w tej sprawie argumentom obu stron. Wobec tego nie wykluczył również skierowania konwencji o przeciwdziałaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej do Trybunału Konstytucyjnego.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/482255,konwencja-przeciw-przemocy-u-prezydenta-bronislaw-komorowski-ja-podpisze.html

Udostępnij

Konwencja o zapobieganiu przemocy wobec kobiet przegłosowana

Polityka konwencja o przemocy konwencja o zapobieganiu przemocy wobec kobiet

Ustawa o ratyfikacji konwencji o zapobieganiu przemocy wobec kobiet została przegłosowana. Posłowie odrzucili poprawki proponowane przez PiS i Sprawiedliwą Polskę, a przed samym głosowaniem odbyła się ostra wymiana zdań. Ostatecznie za przyjęciem ustawy głosowało 254 posłów, 175 było przeciwnych, a 8 wstrzymało się od głosu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Burza-w-sejmie-Poslowie-glosuja-ws-konwencji-o-zapobieganiu-przemocy-wobec-kobiet,wid,17239325,wiadomosc.html?ticaid=1144b5

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Burza-w-sejmie-Poslowie-glosuja-ws-konwencji-o-zapobieganiu-przemocy-wobec-kobiet,wid,17239325,wiadomosc.html?ticaid=1144b5