Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Jerzy Janowicz zagra w półfinale turnieju w Montpellier

Sport

W ćwierćfinale turnieju ATP rozgrywanego w Montpellier Janowicz pokonał rozstawionego z nr 2 Francuza Gillesa Simona 6:2, 7:5. Całe spotkanie trwało godzinę i 16 minut. W półfinale polski tenisista zmierzy się ze zwycięzcą pary Philipp Kohlschreiber (Niemcy) – Joao Sousa (Portugalia).

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/tenis,janowicz-w-polfinale-turnieju-atp-w-montpellier,artykul,540201,1,289.html

Udostępnij

Polska ma szanse gościć finał siatkarskiej Ligi Światowej

Sport final six liga światowa siatkówka

Brazylia zrezygnowała z organizacji Final Six Ligi Światowej w 2015 roku. Brazylijska federacja obraziła się na światowe władze siatkarskie w związku z karami nałożonymi na Brazylijczyków po MŚ w Polsce. Do organizacji turnieju finałowego zgłosiły się Polska, Iran i Australia. Zdaniem ekspertów kandydatura Polski ma największe szanse ze względu na zdarzające się w Iranie nie wpuszczanie kobiet na trybuny i niewielkie siatkarskie tradycje w Australii.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/reprezentacja,siatkowka-liga-swiatowa-turniej-finalowy-w-polsce,artykul,539977,1,892.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/reprezentacja,siatkowka-liga-swiatowa-turniej-finalowy-w-polsce,artykul,539977,1,892.html