Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Polska ma szanse gościć finał siatkarskiej Ligi Światowej

Sport

Brazylia zrezygnowała z organizacji Final Six Ligi Światowej w 2015 roku. Brazylijska federacja obraziła się na światowe władze siatkarskie w związku z karami nałożonymi na Brazylijczyków po MŚ w Polsce. Do organizacji turnieju finałowego zgłosiły się Polska, Iran i Australia. Zdaniem ekspertów kandydatura Polski ma największe szanse ze względu na zdarzające się w Iranie nie wpuszczanie kobiet na trybuny i niewielkie siatkarskie tradycje w Australii.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/reprezentacja,siatkowka-liga-swiatowa-turniej-finalowy-w-polsce,artykul,539977,1,892.html

Udostępnij

Pierwszy Polak z breakiem maksymalnym

Sport break kacper filipiak maksymalny break snooker

Kacper Filipak jest pierwszym polskim snookerzystą, któremu udało się w czasie turnieju wbić breaka maksymalnego, czyli składającego się z 147 punktów. 19-letniemu zawodnikowi ta sztuka udała się w czwartek podczas imprezy PLS Top 16 rozgrywanej w Lublinie. Rywalem Filipiaka był Marcin Nitschke. Dotychczas Polakom udawało się uzyskać  breaki 147-punktowe tylko na treningach.

 

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://eurosport.onet.pl/snooker/snooker-kacper-filipiak-wbil-brejka-maksymalnego/3yss5

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://eurosport.onet.pl/snooker/snooker-kacper-filipiak-wbil-brejka-maksymalnego/3yss5