Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Litwa za darmo przekazała broń Ukrainie

Europa

Szef ministerstwa obrony Juozas Olekas poinformował, że Litwa na prośbę Ukrainy, przekazała jej broń. Dodał również, że była to pomoc bezpłatna. Nie wiadomo jaką broń przekazała Litwa.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.wprost.pl/ar/492373/Litwa-przekazala-Ukrainie-bron-Za-darmo/

Udostępnij

Węgry chcą współpracy z Rosją

Europa rosja Węgry współpraca

Premier Viktor Orban zapowiedział, że w zakresie energetyki i gospodarki Węgry chcą ścisłej współpracy z Rosją. Podkreślił, że obecna sytuacja polityczna i trwające konflikty tego nie zmienią. Orban zaznaczył, że liczy się dalsza perspektywa, a w niej współpraca Rosji i Europy ma kluczowe znaczenie.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/viktor-orban-w-faz-za-scisla-wspolpraca-z-rosja/jfjdj

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/viktor-orban-w-faz-za-scisla-wspolpraca-z-rosja/jfjdj