Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Węgry chcą współpracy z Rosją

Europa

Premier Viktor Orban zapowiedział, że w zakresie energetyki i gospodarki Węgry chcą ścisłej współpracy z Rosją. Podkreślił, że obecna sytuacja polityczna i trwające konflikty tego nie zmienią. Orban zaznaczył, że liczy się dalsza perspektywa, a w niej współpraca Rosji i Europy ma kluczowe znaczenie.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/viktor-orban-w-faz-za-scisla-wspolpraca-z-rosja/jfjdj

Udostępnij

Rosyjski szpieg w sztabie generalnym Ukrainy

Europa kijów oficer separatyści szpieg sztab generalny służba bezpieczeństwa ukraina wojna na Ukrainie

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy poinformowała, że w sztabie generalnym w Kijowie wykryto oficera sił zbrojnych, który informował separatystów o ruchach wojsk ukraińskich na wschodzie kraju. Szpieg został aresztowany wraz z przedstawicielem separatystycznej Republiki Ludowej – jego wspólnikiem.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/raport-ukraina/fakty/news-ukraina-w-sztabie-generalnym-wykryto-szpiega-separatystow,nId,1602232

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/raport-ukraina/fakty/news-ukraina-w-sztabie-generalnym-wykryto-szpiega-separatystow,nId,1602232