Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Wybrzeże Kości Słoniowej w finale Pucharu Afryki

Sport

Pierwszym finalistą Pucharu Narodów Afryki został zespół Wybrzeża Kości Słoniowej, który pokonał Demokratyczną Republikę Konga 3:1. Strzelanie bramek rozpoczął Yaya Toure. Gracze z Konga zdołali jeszcze wyrównać z rzutu karnego, ale potem byli już bezradni wobec trafień dla WKS.

Rywalem „Słoni” będzie zwycięzca półfinałowego starcia Gwinea Równikowa – Ghana.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/puchar-narodow-afryki,wks-awansowalo-do-finalu-pna,artykul,539790,1,1030.html

Udostępnij

Wisła Kraków zalega z opłatami za stadion

Sport piłka nożna Stadion T-Mobile Ekstraklasa wisła kraków

Dwa miliony złotych długu ma Wisła Kraków wobec miejskiej spółki zarządzającej stadionem przy ul. Reymonta. Już rok temu klub tnąc koszty, zrezygnował z wynajmu pomieszczeń biurowych i przeniósł się do Myślenic. Ze stadionu im. Henryka Reymana Wisła korzysta już tylko w dniach rozgrywania spotkań.  Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu zdecydował się skierować sprawę długu do sądu. Pierwsza rozprawa odbyła się 3 lutego.

Urzędnicy z krakowskiego magistratu chcą by władze Wisły przygotowały harmonogram spłaty długu. Klub zapewnia, że chcę spłacić zobowiązania i planuje uczynić to w 12 ratach. W oficjalnym komunikacie władze „Białej Gwiazdy” zapewniły, że są w trakcie uzgadniania warunków spłaty zadłużenia, pracują także nad nową umową wynajmu obiektu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://katowickisport.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,klopoty-wisly-krakow-z-oplatami-za-stadion-przy-reymonta-,artykul,539431,1,12446.html

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://katowickisport.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,klopoty-wisly-krakow-z-oplatami-za-stadion-przy-reymonta-,artykul,539431,1,12446.html