Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Wisła Kraków zalega z opłatami za stadion

Sport

Dwa miliony złotych długu ma Wisła Kraków wobec miejskiej spółki zarządzającej stadionem przy ul. Reymonta. Już rok temu klub tnąc koszty, zrezygnował z wynajmu pomieszczeń biurowych i przeniósł się do Myślenic. Ze stadionu im. Henryka Reymana Wisła korzysta już tylko w dniach rozgrywania spotkań.  Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu zdecydował się skierować sprawę długu do sądu. Pierwsza rozprawa odbyła się 3 lutego.

Urzędnicy z krakowskiego magistratu chcą by władze Wisły przygotowały harmonogram spłaty długu. Klub zapewnia, że chcę spłacić zobowiązania i planuje uczynić to w 12 ratach. W oficjalnym komunikacie władze „Białej Gwiazdy” zapewniły, że są w trakcie uzgadniania warunków spłaty zadłużenia, pracują także nad nową umową wynajmu obiektu.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://katowickisport.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,klopoty-wisly-krakow-z-oplatami-za-stadion-przy-reymonta-,artykul,539431,1,12446.html

Udostępnij

Arkadiusz Malarz zagra w Legii

Sport Arkadiusz Malarz GKS Bełchatów Legia Warszawa piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa

Grający dotychczas w Bełchatowie Arkadiusz Malarz dołączy do przebywającej na zgrupowaniu w Hiszpanii Legii Warszawa. 34-letni Polak będzie kontrkandydatem Słowaka Dusana Kuciaka do występów między słupkami mistrza Polski. Malarz podpisze z Legią kontrakt na 2,5 roku.

Arkadiusz Malarz reprezentował już takie kluby jak Skoda Xanthi, Panathinaikos Ateny, czy ostatnio GKS Bełchatów. W czasie gry w Grecji został rekordzistą ligi w liczbie minut bez straty bramki (był niepokonany przez 683 minuty). W sezonie 2006/2007 został wybrany najlepszym bramkarzem w Grecji.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://legia.com/aktualnosci/arkadiusz-malarz-zostanie-pilkarzem-legii-warszawa-45491

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://legia.com/aktualnosci/arkadiusz-malarz-zostanie-pilkarzem-legii-warszawa-45491