Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Arkadiusz Malarz zagra w Legii

Sport

Grający dotychczas w Bełchatowie Arkadiusz Malarz dołączy do przebywającej na zgrupowaniu w Hiszpanii Legii Warszawa. 34-letni Polak będzie kontrkandydatem Słowaka Dusana Kuciaka do występów między słupkami mistrza Polski. Malarz podpisze z Legią kontrakt na 2,5 roku.

Arkadiusz Malarz reprezentował już takie kluby jak Skoda Xanthi, Panathinaikos Ateny, czy ostatnio GKS Bełchatów. W czasie gry w Grecji został rekordzistą ligi w liczbie minut bez straty bramki (był niepokonany przez 683 minuty). W sezonie 2006/2007 został wybrany najlepszym bramkarzem w Grecji.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://legia.com/aktualnosci/arkadiusz-malarz-zostanie-pilkarzem-legii-warszawa-45491

Udostępnij

Prezes PZPS dłużej w areszcie? Decyzja w czwartek

Sport areszt Mistrzostwa świata w siatkówce proukratura siatkówka

W czwartek o 13.20 zaplanowane jest posiedzenie Sądu Okręgowego w Warszawie, na którym sad oceni, czy prezes PZPS Mirosław P. i jego były zastępca Artur P. pozostaną w areszcie. Z takim wnioskiem wystąpiła Prokuratura Okręgowa w Warszawie – mieliby zostać zatrzymani do połowy maja.

Przypomnijmy, że Mirosław P. i Artur P. zostali zatrzymani w połowie listopada pod zarzutem przyjęcia łapówki za pomoc w przetargu dla jednej z firm ochroniarskich obsługujących Mistrzostwa Świata w Siatkówce, które odbywały się w Polsce.

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka,pzps-rozpatrzenie-wniosku-ws-przedluzenia-aresztu-prezesa-w-czwartek,artykul,539299,1,282.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka,pzps-rozpatrzenie-wniosku-ws-przedluzenia-aresztu-prezesa-w-czwartek,artykul,539299,1,282.html