Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Prezes PZPS dłużej w areszcie? Decyzja w czwartek

Sport

W czwartek o 13.20 zaplanowane jest posiedzenie Sądu Okręgowego w Warszawie, na którym sad oceni, czy prezes PZPS Mirosław P. i jego były zastępca Artur P. pozostaną w areszcie. Z takim wnioskiem wystąpiła Prokuratura Okręgowa w Warszawie – mieliby zostać zatrzymani do połowy maja.

Przypomnijmy, że Mirosław P. i Artur P. zostali zatrzymani w połowie listopada pod zarzutem przyjęcia łapówki za pomoc w przetargu dla jednej z firm ochroniarskich obsługujących Mistrzostwa Świata w Siatkówce, które odbywały się w Polsce.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka,pzps-rozpatrzenie-wniosku-ws-przedluzenia-aresztu-prezesa-w-czwartek,artykul,539299,1,282.html

Udostępnij

Formuła 1 ominie Niemcy

Sport Bernie Ecclestone formuła 1 Hockenheim Nuerburgring

Grand Prix Niemiec w Formule 1 nie odbędzie się po raz pierwszy od 1955 roku. – Jestem zasmucony, że w Niemczech nie będzie wyścigu Formuły 1. To fakt, że w ostatnich latach liczba widzów była tak niska, że dla promotora w Niemczech organizacja Grand Prix nie jest ekonomicznie uzasadniona” – mówi szef Formuły 1, Bernie Ecclestone.

Od 2008 wyścig GP Niemiec był rozgrywany rotacyjnie na torach Nuerburgring i Hockenheim – w 2015 przewidziany był pierwszy z nich. W październiku 2014 roku zmienił się właściciel toru. Jak się okazało, nowy zarządca nie podpisał odpowiedniej umowy z władzami F1, a drugi z torów nie ma funduszy na organizację zawodów.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18699665/f1-nie-bedzie-wyscigu-o-grand-prix-niemiec

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18699665/f1-nie-bedzie-wyscigu-o-grand-prix-niemiec