Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Rekordowy import chińskich towarów w 2014 roku

Gospodarka

Jak podaje „Puls Biznesu”, ubiegły rok był rekordowy pod względem ilości towarów importowanych z Chin do Polski. Przez 11 miesięcy sprowadziliśmy towary warte 66 mld zł, czyli o ponad 5 mld więcej niż w roku 2013.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.rmf24.pl/ekonomia/news-coraz-wiecej-towarow-importowanych-z-chin,nId,1600915

Udostępnij

Chorwacja umorzy długi najbiedniejszych

Gospodarka banki chorwacja długi rząd umorzenie długu zadłużenia

60 tysięcy Chorwatów będzie miało umorzony dług. Rząd Chorwacji dogadał się z bankami i dostawcami mediów w sprawie zlikwidowania zadłużeń. Z powodu długów aż 317 tys. z 4,4 miliona mieszkańców tego kraju ma zablokowane rachunki bankowe.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,75477,17346968,Chorwacja_umorzy_dlugi_najbiedniejszych__Szansa_dla.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,75477,17346968,Chorwacja_umorzy_dlugi_najbiedniejszych__Szansa_dla.html