Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Wyższe opłaty za przejazd autostradą A4

Finanse

Na odcinku płatnym między Krakowem a Katowicami trzeba będzie zapłacić 20 złotych za jazdę samochodem osobowym. Do tej pory kosztowało to 18 zł. Przejazd 62-kilometrowym odcinkiem będzie droższy od marca tego roku.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvp.info/18699537/rosna-oplaty-za-przejazd-a4-20-zl-za-62-km

Udostępnij

Powstanie centralna baza rachunków bankowych

Finanse centralna baza rachunków msw rachunki bankowe

Dzięki centralnej bazie rachunków państwo będzie miało lepszy wgląd w konta bankowe instytucji i obywateli. Trwają już prace nad ustawą MSW, dzięki której taka baza ma powstać. Oprócz tego, senatorowie zajęli się również kwestią tzw. martwych kont – rachunków, które nie były używane od lat, a których istnienie może być ważne dla spadkobierców.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/gospodarka/panstwo-bedzie-mialo-lepszy-wglad-w-konta-bankowe_a20060

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/gospodarka/panstwo-bedzie-mialo-lepszy-wglad-w-konta-bankowe_a20060