Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Prezydent Obama ujawnił sporny projekt budżetu

Świat

Projekt budżetu na 2016 rok przesłał w poniedziałek do Kongresu prezydent USA.  Znalazły się w nim podwyżki podatków dla najbogatszych oraz ulgi dla biednych. Republikanie już skrytykowali propozycje Baracka Obamy.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wyborcza.pl/1,91446,17349121,USA_Obama_ujawnil_projekt_budzetu__bedzie_kolejny.html

Udostępnij

Kommiersant: Rosyjscy żołnierze na ukraińskim pograniczu

Świat armia konflikt rosja ukraina wojsko żołnierze

Według dziennika „Kommiersant” rosyjska armia wysyła na ukraińskie pogranicze młodych żołnierzy. Według dziennikarzy pisma część poborowych została zmuszona do podpisania zawodowego kontraktu. Żołnierze informowali o tym organizację „Żołnierskie Matki”, a ta zwróciła się o wyjaśnienia do Ministerstwa Obrony. Resort twierdzi, że nie otrzymał żadnego pisma w tej sprawie, a wszelkie działania na pograniczu odbywają się zgodnie z planami, których ujawnić nie może.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-rosja-wysyla-poborowych-na-ukrainska-granice,nId,1600468

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-rosja-wysyla-poborowych-na-ukrainska-granice,nId,1600468