Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Protest rolników na Drodze Krajowej nr 2

Polska

Rolnicy od poniedziałku rano blokują drogę w Zdanach pod Siedlcami. Zapowiedzieli, że zostaną tam co najmniej do dzisiejszego ranka. Minister rolnictwa Marek Sawicki zaprosił protestujących na konkretne rozmowy o ustawach i wykorzystaniu pieniędzy z Unii Europejskiej.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1368347,Protest-rolnikow-na-DK-nr-2-Bedziemy-go-prowadzic-do-skutku

Udostępnij

Wychowankowie domów dziecka nie mają pracy

Polska bezrobocie dom dziecka nik

Z raportu Najwyższej Izby Kontroli wynika, że duża część wychowanków domów dziecka czy rodzin zastępczych nie może znaleźć pracy. Wielu z nich, zamiast się usamodzielnić, wraca do pieczy zastępczej. Młodzi mają problem ze znalezieniem pracy i mieszkania, a także z utrzymaniem się. Świadczenie finansowe, które otrzymują jedynie wychowankowie mieszkający samodzielnie i kontynuujący naukę po 18. roku życia, wynosi 500 zł.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/850918,nik-o-usamodzielnianiu-dzieci-z-domow-dziecka.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/850918,nik-o-usamodzielnianiu-dzieci-z-domow-dziecka.html