Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Bank Centralny Rosji: nie ma zagrożenia bankructwem

Finanse

Szefowa Banku Centralnego Elwira Nabiullina powiedziała w telewizji państwowej, że Rosji nie grozi bankructwo. Tłumaczyła, że wewnętrzny dług jest niski, a większość obywateli oszczędza w rublach. Sytuacja gospodarcza ma, jej zdaniem, zacząć wracać do normy na początku roku 2016.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/bank-centralny-rosji-nie-grozi-nam-bankructwo/sbqnz

Udostępnij

Pomoc dla firm dotkniętych rosyjskim embargiem

Finanse Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych rosyjskie embargo

Od dziś wchodzi w życie nowelizacja ustawy dotycząca pomocy firmom poszkodowanym przez rosyjskie embargo. W latach 2015-2016 z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych przedsiębiorcy otrzymają w sumie 500 mln zł, co ma pomóc im w ochronie miejsc pracy. O uzyskanie tego wsparcia będą mogły ubiegać się firmy, które odnotowały spadek przychodów min. 15 proc. w trzech miesiącach po 6 sierpnia 2014 r. w porównaniu z tym samym okresem rok wcześniej.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/42/1699/Artykul/1367045,Firmy-poszkodowane-przez-rosyjskie-embargo-dostana-500-ml-zl-pomocy-Nowe-przepisy-juz-obowiazuja

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/42/1699/Artykul/1367045,Firmy-poszkodowane-przez-rosyjskie-embargo-dostana-500-ml-zl-pomocy-Nowe-przepisy-juz-obowiazuja