Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Zwycięstwo, dyskwalifikacja i siódme miejsce Stocha w Willingen

Sport

Z mieszanymi uczuciami Kamil Stoch będzie wspominał tegoroczne konkursy w Willingen. W piątkowych zawodach okazał się najlepszy w konkursie indywiadualnym. W sobotnim konkursie drużynowym w pierwszej serii zaprezentował się nieźle, jednak sędziowie dopatrzyli się, że jego kombinezon jest za luźny, przez co cała polska drużyna została zdyskwalifikowana. W niedzielnym konkursie Stoch zajął siódme miejsce, a wygrał Niemiec Severin Freund.

Niedzielne skoki Piotr Żyła zakończył na 14 pozycji, Jan Ziobro na 25, a Aleksander Zniszczoł i Maciej Kot odpadli po pierwszej serii. Z kolei w piątek Aleksander Zniszczoł był 15, Piotr Żyła 23, a Klemens Murańka  30.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/sporty-zimowe/skoki-narciarskie,kamil-stoch-zajal-siodme-miejsce-w-konkursie-ps-w-willingen,artykul,538759,1,300.html

Udostępnij

Polacy trzecim zespołem MŚ w piłce ręcznej!

Sport hiszpania Michał Szyba micheal biegler mistrzostwa świata w piłce ręcznej piłka ręczna polska

„Hitchcock mógłby się uczyć od polskich szczypiornistów” – mówili komentujący mecz Maciej Iwański i Piotr Dębowski. Do przerwy Polacy remisowali z Hiszpanami 13:13, jednak w drugiej połowie gracze z półwyspu Iberyjskiego zdołali odskoczyć na kilka trafień i Polacy do ostatniej chwili musieli gonić wynik.

Na dwie sekundy przed końcem regulaminowego czasu gry Michał Szyba, uznany potem najlepszym zawodnikiem meczu, dał Polakom remis, przez konieczne było rozegranie dogrywki. W dodatkowych minutach obie drużyny były bardzo zmęczone, jednak lepszą skuteczność zachowali biało-czerwoni. Na dwie sekundy przed końcem, przy wyniku 29:28 dla Polski, Hiszpanie wykonywali rzut wolny, ale nie przebili się przez mur Polaków i to podopieczni Michaela Bieglera mogli rozpocząć świętowanie brązowego medalu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18682724/jestescie-wielcy-polacy-w-dogrywce-wyszarpali-brazowy-medal

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18682724/jestescie-wielcy-polacy-w-dogrywce-wyszarpali-brazowy-medal