Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Cipras: Grecja nie szuka konfliktu, a zadłużenie spłaci

Europa

Premier Grecji Aleksis Cipras zapewnił, że jego kraj nie szuka konfliktu z krajami Unii Europejskiej czy innymi, międzynarodowymi partnerami. Podkreślił, że Grecja potrzebuje czasu wytchnienia, jednak spłaci zadłużenie, jakie ma wobec Europejskiego Banku Centralnego (EBC) i Międzynarodowego Funduszu Walutowego.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Premier-Grecji-zapewnia-ze-nie-chce-konfliktu-z-UE-i-innymi-partnerami,wid,17223801,wiadomosc.html?ticaid=11443e

Udostępnij

Prorosyjscy separatyści zerwali rozmowy pokojowe w Mińsku

Europa Kuczma mińsk negocjacje OBWE rosja rozmowy separatyści ukraina wojna na Ukrainie

Po spotkaniu przedstawicieli OBWE, Ukrainy i Rosji były prezydent Ukrainy Leonid Kuczma przekazał, że separatyści zerwali negocjacje. Dodał również, że stanowisko władz Ukrainy jest niezmienne – pełne i ścisłe realizowanie porozumień zatwierdzonych w Mińsku 5 i 19 września.

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1366878,Separatysci-zerwali-rozmowy-Wysuneli-ultimatum-Na-Ukrainie-ostre-walki

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1366878,Separatysci-zerwali-rozmowy-Wysuneli-ultimatum-Na-Ukrainie-ostre-walki