Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Marcin Wasilewski pokonał bramkarza Manchesteru United

Sport

Obrońca Marcin Wasilewski strzelił bramkę dla Leicester City w meczu z Manchesterem United na Old Trafford. Trafienie polskiego zawodnika nie uchroniło jego drużyny od porażki. Zanim w 80 minucie piłkę z siatki wyjmował David De Gea, trzy razy miał to już za sobą bramkarz Leicester.

Polscy kibice prawie 23 lata czekali na bramkę polskiego zawodnika w angielskiej Premier League. Przed golem Wasilewskiego, ostatnią bramką zdobytą przez reprezentanta biało-czerwonych było trafienie Roberta Warzychy w barwach Evertonu. Co ciekawe, Warzycha także strzelił gola Manchesterowi United na Old Trafford.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://katowickisport.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,marcin-wasilewski-strzelil-gola-manchesterowi-united,artykul,538513,1,12467.html

Udostępnij

Piłka ręczna: Dziś Polacy zagrają o medal

Sport hiszpania micheal biegler mistrzostwa świata w piłce ręcznej piłka ręczna polska sławomir szmal

Już dziś Polacy zagrają ostatni mecz na Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej w Katarze. Rywalem biało-czerwonych w walce o trzecie miejsce będą wciąż jeszcze aktualni mistrzowie świata – Hiszpanie. – Teraz pragnę tylko medalu dla naszej drużyny – zapowiedział Michael Biegler, selekcjoner Polaków.

Transmisja meczu od 14.00 w TVP2 i sport.tvp.pl. W finale (rozegranym o 17.15) zmierzą się Francuzi i reprezentacja Kataru.

 

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18677280/ostatnia-misja-polakow-pokonac-mistrzow-swiata

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18677280/ostatnia-misja-polakow-pokonac-mistrzow-swiata