Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Strajk w JSW: już 100 mln zł strat

Polska

To już czwarty dzień strajku w kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Według obliczeń JSW każdy dzień bez wydobycia to strata ok. 30 mln zł przychodów. W poniedziałek negocjacje ze związkowcami mają być wznowione. W roli mediatora pojawi się Longin Komołowski, były wicepremier i minister pracy. W negocjacjach nie będzie uczestniczył prezes JSW.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://fakty.interia.pl/raport-kryzys-w-gornictwie/aktualnosci/news-strajk-gornikow-miliony-zlotych-strat-jsw,nId,1599989

Udostępnij

Projekt rozporządzenia dotyczący pigułki „dzień po”

Polska konsultacje zewnętrzne pigułka dzień po projekt rozporządzenia recepta

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że kieruje projekt rozporządzenia do konsultacji zewnętrznych, które potrwają 21 dni. Zgodnie z jego treścią tzw. pigułka „dzień po” ma być w Polsce sprzedawana bez recepty tylko osobom, który ukończyły 15. rok życia.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1366362,Pigulka-dzien-po-bedzie-sprzedawana-bez-recepty-osobom-ktore-skonczyly-15-lat

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1366362,Pigulka-dzien-po-bedzie-sprzedawana-bez-recepty-osobom-ktore-skonczyly-15-lat