Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Nowe stawki opłat za śmieci

Finanse

Od niedzieli obowiązywać będą nowe, maksymalne stawki opłat za śmieci. Miesięcznie za odpady komunalne zapłacimy maksymalnie 25 zł od osoby lub 70 zł od gospodarstwa domowego. Odpady niesegregowane będą nas kosztować maksymalnie dwa razy więcej niż te posegregowane. Nowe stawki to efekt nowelizacji ustawy śmieciowej.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/od-niedzieli-nowe-stawki-oplat-za-smieci,2085632,4141

Udostępnij

Niemiecki rząd zawiesił przepisy ws. płacy minimalnej

Finanse ciężarówki Komisja Europejska Niemcy płaca minimalna tranzyt

Rząd zawiesił obowiązujące od stycznia przepisy dot. płacy minimalnej dla kierowców ciężarówek przejeżdżających tranzytem przez Niemcy. Zawieszenie będzie obowiązywać do wyjaśnienia sprawy przez Komisję Europejską, i nie obejmie ciężarówek załadowywanych i rozładowywanych na terenie Niemiec.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1365609,Niemcy-zawieszaja-przepisy-ws-placy-minimalnej-dla-przewoznikow-tranzytowych-Problemy-jednak-pozostaja

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1365609,Niemcy-zawieszaja-przepisy-ws-placy-minimalnej-dla-przewoznikow-tranzytowych-Problemy-jednak-pozostaja