Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Serena Williams triumfuje w Melbourne

Sport

W dwóch setach zakończył się finał tenisowego Australian Open. Amerykanka Serena Williams pokonała Rosjankę Marię Szarapową 6:3, 7:6 (7-5). Dla młodszej z sióstr Williams to już szósta w karierze wygrana w australijskim turnieju.

Przed meczem statystyki wskazywały na Serenę Williams – w 19 meczach z Szarapową Rosjanka wygrała tylko dwa, a ostatnio w 2004 roku. W sobotnim meczu Williams już w pierwszym gemie przełamała serwis rywalki, co poskutkowało jej przewagą, która ułatwiła jej zadanie. W drugim secie obie tenisistki wygrywały swoje gemy serwisowe i musiało dojść do tie-breaka, w którym lepsza okazała się Amerykanka.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.sport.pl/tenis/1,103960,17339614,Australian_Open__Sereny_Williams_najlepsza_po_raz.html#MT

Udostępnij

Piłkarze ręczni przegrali z Katarem, w niedziele walka o brąz

Sport Katar mistrzostwa świata w piłce ręcznej piłka ręczna polska półfinał

Polska przegrała z reprezentacją Kataru, nazywaną złośliwie przez dziennikarzy „Resztą Świata”. W barwach arabskiego państwa grają m.in. Danijel Šarić (dawniej Bośnia i Hercegowina, a wcześniej Serbia) czy Rafael Capote (dawniej Kuba). Polacy dobrze zaczęli mecz z gospodarzem turnieju, jednak na przerwę schodzili już przegrywając 16:13.

W drugiej części meczu podopiecznie Michaela Bieglera próbowali gonić wynik, jednak zawodnicy reprezentujący Katar utrzymywali bezpieczną przewagę bramkową. Ostatecznie Polacy ulegli 31:29. Po spotkaniu Polacy ironicznie bili brawo sędziom, z których decyzjami wielokrotnie sie nie zgadzali. W niedzielnym meczu o trzecie miejsce Polacy powalczą z Hiszpanią, która uległa Francji.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://eurosport.onet.pl/pilka-reczna/mistrzostwa-swiata-pilkarzy-recznych/polska-katar-bolesna-porazka-final-nie-dla-bialo-czerwonych/3lg21

Promocja konta w PKO BP

Oferty konta bankowe PKO

Wydaj dyszkę! Zgarnij stówkę! PKO Bank Polski walczy o nowych użytkowników. Przygotował on dla wszystkich potencjalnych klientów bardzo atrakcyjną promocję. Zakładając „Konto za zero” i wydając za pomocą aplikacji mobilnej IKO zaledwie 10 złotych można otrzymać premię w wysokości 100 złotych. Posiadacz konta ma dostęp do kilku bardzo przydatnych produktów, takich jak saldo debetowe, lokata terminowa, rachunek oszczędnościowy, pożyczka, czy kredyt odnawialny.

Jak promocja PKO BP – zyskaj 100 złotych wygląda w praktyce?

Do 31 marca 2016 roku należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta za Zero w banku PKO BP. Następnie w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, trzeba podpisać umowę o Konto. Pozostaje nam jeszcze w ciągu 30 dni od uruchomienia konta, dokonać jednej lub kilku bezgotówkowych operacji (z wyłączeniem operacji dokonywanych online). Zrobimy to w jednym z punktów usługowo-handlowych. Warunkiem jest skorzystanie z mobilnej aplikacji IKO powiązanej z PKO Kontem za Zero i wydanie w ten sposób co najmniej 10 złotych. Premię otrzymamy do 25 czerwca 2016 roku.

Warunek niezbędny do otrzymania tego atrakcyjnego bonusu nie jest zbyt wygórowany. Dlatego wszyscy, którzy zastanawiają się nad założeniem konta i wyborem PKO Banku Polskiego, powinni wziąć pod uwagę tę interesującą zachętę.

Podsumowując, to atrakcyjna zachęta, bowiem warunek konieczny do otrzymania bonusu nie jest wygórowany. Dla klientów którzy szukają obecnie konta i zastanawiają się nad wyborem PKO, będzie to z pewnością dodatkowy argument „za”. Premia jest gwarantowana dla wszystkich klientów, którzy spełnią wymogi regulaminu. Warto jednak się pospieszyć, gdyż pula premii jest ograniczona. Za jednym zamachem można założyć korzystne konto osobiste i zgarnąć 100 złotych kieszonkowego.

Więcej aktualnych promocji w bankach możesz znaleźć w serwisie kontomania.pl

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://eurosport.onet.pl/pilka-reczna/mistrzostwa-swiata-pilkarzy-recznych/polska-katar-bolesna-porazka-final-nie-dla-bialo-czerwonych/3lg21