Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Djokovic z Murrayem w finale Australian Open

Sport

Serb Novak Djokovic zrewanżował się Szwajcarowi Stanislasowi Wawrince za porażkę w ubiegłorocznym turnieju Australian Open. Tym razem obaj spotkali się w półfinale i po długim, trzyipółgodzinnym meczu lepszy okazał się Serb, wygrywając 7:6 (7-1), 3:6, 6:4, 4:6, 6:0.

Na Novaka Djokovicia w finale czeka już Szkot Andy Murray. Będzie to trzeci finał wielkiej imprezy, w którym zagrają przeciwko sobie.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.sport.pl/tenis/1,103960,17334210,Australian_Open__Murray_i_Djokovic_w_finale.html

Udostępnij

Czwórka Polaków z minimami na HME

Sport adam kszczot halowe mistrzostwa europy lekka atletyka robert sobera

Adam Kszczot wygrał bieg na 800 metrów podczas zawodów w Duesseldorfie i został liderem światowych tabel. Zwycięstwo w Niemczech zapisał na swoim koncie Robert Sobera w skoku o tyczce. Obaj zawodnicy dzięki swoim wynikom spełnili minima Polskiego Związku Lekkiej Atletyki na Halowe Mistrzostwa Europy, które odbędą się w marcu w Pradze.

Odpowiednie wyniki udało się osiągnąć także dwójce innych zawodników. Tuż za Kszczotem bieg na 800 metrów ukończył Marcin Lewandowski, a na tym samym dystansie wśród kobiet minimum wypełniła Joanna Jóźwik.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18646962/duesseldorf-zwyciestwa-kszczota-i-sobery

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18646962/duesseldorf-zwyciestwa-kszczota-i-sobery