Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Rekord oszustw „na wnuczka” – wyłudzili 370 tys.

Finanse

Podając się za wnuczkę pokrzywdzonej, nieznana kobieta wyłudziła od 77-latki 370 tys. zł. To prawdopodobnie najwyższa suma wyłudzona tą metodą jak dotąd. Policja alarmuje, iż w ciągu ubiegłego roku fałszywi „wnuczkowie” wyłudzili łącznie co najmniej 10 mln zł.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.wprost.pl/ar/491418/Rekord-wyludzen-metoda-na-wnuczka-370-tys-od-77-latki/

Udostępnij

80 najbogatszych osób ma tyle, co połowa najbiedniejszych

Finanse bogactwo Oxfam raport ubóstwo

Międzynarodowa organizacja humanitarna Oxfam opublikowała raport, z którego wynika, że najbogatszy 1 proc. światowej populacji posiada 48 proc. całego bogactwa. Według raportu  2016 jeden procent najbogatszych ludzi na świecie może być już bogatszy od 99 procent ludzi na świecie razem wziętych.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://biznes.onet.pl/wiadomosci/swiat/80-osob-ktore-posiadaja-tyle-co-polowa-ludzkosci/bz2gc

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://biznes.onet.pl/wiadomosci/swiat/80-osob-ktore-posiadaja-tyle-co-polowa-ludzkosci/bz2gc