Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

80 najbogatszych osób ma tyle, co połowa najbiedniejszych

Finanse

Międzynarodowa organizacja humanitarna Oxfam opublikowała raport, z którego wynika, że najbogatszy 1 proc. światowej populacji posiada 48 proc. całego bogactwa. Według raportu  2016 jeden procent najbogatszych ludzi na świecie może być już bogatszy od 99 procent ludzi na świecie razem wziętych.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://biznes.onet.pl/wiadomosci/swiat/80-osob-ktore-posiadaja-tyle-co-polowa-ludzkosci/bz2gc

Udostępnij

400 mln zł na skradzione dokumenty

Finanse dokumenty InfoDOK kredyt System Dokumenty Zastrzeżone wyłudzenia Związek Banków Polskich

Oszuści posługujący się skradzionymi dokumentami próbowali wyłudzić w zeszłym roku 8,8 tys. kredytów wartych 400 mln zł, podaje w raporcie InfoDOK Związek Banków Polskich. Prawdopodobnie większość tych prób powiodła by się, gdyby nie System Dokumenty Zastrzeżone, który znacznie ogranicza możliwości wykorzystania skradzionych dokumentów do celów przestępczych.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.bankier.pl/wiadomosc/ZBP-w-2014-r-probowano-wyludzic-8-8-tys-kredytow-wartych-400-mln-zl-3279387.html

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.bankier.pl/wiadomosc/ZBP-w-2014-r-probowano-wyludzic-8-8-tys-kredytow-wartych-400-mln-zl-3279387.html