Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Polska może sprzedawać Ukrainie broń

Polska

Nasz kraj jest gotów sprzedawać Ukraińcom wszelkie potrzebne uzbrojenie i sprzęt wojskowy – zapewnił szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego gen. Stanisław Koziej w programie „Kontrwywiad” na antenie radia RMF FM, dodając, że niepodległa i silna Ukraina jest w strategicznym interesie Polski. Jednocześnie szef BBN oznajmił, że Polska nie wyśle żołnierzy do walki na terytorium Ukrainy.

 

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/koziej-jestesmy-gotowi-sprzedawac-ukrainie-kazda-bron/by403

Udostępnij

Wybuch gazu w kamienicy w Warszawie

Polska kamienica poszkodowani ranni Warszawa wybuch gazu

W wyniku wybuchu rannych zostało pięć osób, 10 mieszkań jest całkowicie zniszczonych, a stropy budynku są poważnie uszkodzone. Do eksplozji doszło na skrzyżowaniu ulic Noakowskiego i Koszykowej. Poszkodowani otrzymali zasiłki specjalne w wysokości tysiąca złotych.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&x-yt-ts=1421914688&v=gfanibYDF-0&x-yt-cl=84503534

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,co-dalej-z-kamienica-przy-noakowskiego-raczej-remont-niz-rozbiorka,156121.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,co-dalej-z-kamienica-przy-noakowskiego-raczej-remont-niz-rozbiorka,156121.html