Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Lawina we francuskich Alpach, są ofiary

Europa

Sześciu doświadczonych narciarzy straciło życie w lawinie, która zeszła we francuskich Alpach. Ekipy poszukiwawcze ostrzegały, że przy panujących na tym terenie warunkach, odnalezienie narciarzy żywych jest mało prawdopodobne. Prognozy sprawdziły się, dziś w nocy ratownicy odnaleźli pierwsze trzy ciała, kolejne wydobyli spod śniegu rano. Akcję poszukiwawczą utrudniały zła pogoda.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,8771,title,Lawina-we-francuskich-alpach-3-osoby-nie-zyja-kolejne-3-zaginione,wid,17204815,wiadomosc.html

Udostępnij

Grecja: przedterminowe wybory parlamentarne

Europa grecja Nowa Demokracja przedterminowe wybory parlamentarne sondaż syriza

Dziś rozpoczęły się przedterminowe wybory do parlamentu, w których walczą 22 partie. W praktyce o zwycięstwo rywalizują Nowa Demokracja i Syriza. Przedwyborcze sondaże dawały populistycznej Syrizie około 5-procentową przewagę.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/7/2426/Artykul/1360756,Grecja-populisci-lagodza-ton-Juz-nie-mowia-o-porzuceniu-euro-Czy-dzieki-temu-wygraja-wybory-do-parlamentu

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.polskieradio.pl/7/2426/Artykul/1360756,Grecja-populisci-lagodza-ton-Juz-nie-mowia-o-porzuceniu-euro-Czy-dzieki-temu-wygraja-wybory-do-parlamentu