Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Stoch drugi w Sapporo, wygrał Roman Koudelka

Sport

Kamil Stoch w pierwszej serii konkursu skoków w Sapporo wyrównał rekord obiektu, lądując na 140 m, co dało mu prowadzenie. Tuż za nim – o 0,6 pkt był Czech Roman Koudelka. W drugiej serii to właśnie on skoczył dalej, wygrywając konkurs i spychając Stocha na drugie miejsce. Podium uzupełnił Peter Prevc.

Dobrze w konkursie spisał się Aleksander Zniszczoł, który zdołał zająć 10 miejsce, ale potem został zdyskwalifikowany ze względu na za duże buty. Po dyskwalifikacji Zniszczoła 11 miejsce zajął Piotr Żyła, 24 Maciej Kot, a 29 Jan Ziobro.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.przegladsportowy.pl/sporty-zimowe/skoki-narciarskie,kamil-stoch-drugi-w-pucharze-swiata-w-sapporo,artykul,536499,1,300.html

Udostępnij

Polacy przegrali z Danią, w 1/8 finału zagrają ze Szwecją

Sport micheal biegler mistrzostwa świata w piłce ręcznej piłka ręczna

Polacy zakończyli na trzecim miejscu fazę grupową Mistrzostw Świata w piłce ręcznej, rozgrywanych w Katarze. W bezpośrednim meczu o drugą lokatę przegrali z Danią 31:27.

Podopieczni Michaela Bieglera zaczęli mecz od stanu 0:3, potem jednak udało im się doprowadzić do remisu 6:6, a potem 10:10. Na przerwę oba zespoły schodziły przy stanie 16:12 dla Danii. W drugiej odsłonie Polacy próbowali gonić wynik, jednak gracze ze Skandynawii zachowywali bezpieczną przewagę.

Kolejny mecz Polacy zagrają w poniedziałek – będą walczyć o ćwierćfinał z drużyną Szwecji. Transmisja od 16.15 w TVP2.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18580643/dunczycy-za-mocni-18-finalu-ze-szwecja

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://sport.tvp.pl/18580643/dunczycy-za-mocni-18-finalu-ze-szwecja