Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Konfederacja Lewiatan: związki szantażują rząd

Gospodarka

Szefowie związków zawodowych grożą paraliżem gospodarki strajkami, jeśli rząd nie doprowadzi do likwidacji umów cywilnoprawnych, nie obniży wieku emerytalnego i nie zmieni prawa w dziedzinie elastycznego czasu pracy. Realizacja każdego z tych postulatów, twierdzi Konfederacja Lewiatan, poważnie osłabi gospodarkę.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://biznes.onet.pl/szantaz-zwiazkow-zawodowych-zagraza-polsce/5pq6d

Udostępnij

Polska wieprzowina trafi do Chin

Gospodarka chiny handel rosja sankcje wyroby mięsne

Rosyjskie embargo nie musi oznaczać stagnacji w handlu mięsem z Polski zapewnił w rozmowie z IAR wiceszef Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy RP Piotr Ziemann. Przyszłości polskich wyrobów mięsnych Ziemann upatruje w Chinach. Jak podkreślił, wieprzowina jest tam bardzo popularnym mięsem, a zapotrzebowanie na nowych dostawców nieustannie się zwiększa.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/biznes/zapomnijmy-o-rosji-teraz-licza-sie-chiny-polska-wieprzowina-pojedzie-do-pekinu_a19920

Dealerzy samochodowi oferują bezpłatne jazdy próbne

Oferty Alfa Romeo fiat Ford jazda próbna Lancia rynek samochodowy samochód Skoda Suzuki

Ponad 270.000 nowych samochodów zarejestrowano w Polsce od stycznia do października 2014, oznacza to wzrost o prawie 15% liczone rok do roku. Sprzedawcom samochodów zależy na zainteresowaniu klientów i budowaniu wizerunku marki. Osoby, które skorzystały z jazdy próbnej, nawet jeśli same nie kupią samochodu, opowiadają o nim znajomym.

 

Bezpłatne jazdy próbne na terenie całej Polski oferują między innymi:

 

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/biznes/zapomnijmy-o-rosji-teraz-licza-sie-chiny-polska-wieprzowina-pojedzie-do-pekinu_a19920