Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

ONZ żąda informacji o rosyjskich konwojach

Polityka

ONZ domaga się od Rosji szczegółowych informacji o tym, co przewożą konwoje wysyłane na Ukrainę. Do tej pory Moskwa wysłała ich do Donbasu 11. Rosjanie twierdzą, że przewożą pomoc humanitarną. Ukraińcy są przekonani, że ciężarówki dostarczają sprzęt wojskowy dla separatystów.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,ONZ-zada-wyjasnien-od-Rosji-Pokazcie-spis-towarow,wid,17203117,wiadomosc.html

Udostępnij

Prezydent Komorowski spotkał się z liderami PSL

Polityka Bronisław Komorowski Kalinowski kandydat Piechociński prezydent psl wybory prezydenckie

Janusz Piechociński i Jarosław Kalinowski rozmawiali w piątek z prezydentem, Bronisławem Komorowskim o stanie konsultacji  na temat kandydata ludowców w wyborach prezydenckich. Ostateczna decyzja ma zapaść 31 stycznia. Politycy PSL zastanawiają się, czy poprzeć Bronisława Komorowskiego, czy zaproponować własnego kandydata.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/piechocinski-spotkal-sie-z-komorowskim-psl-poprze-komorowskiego,508740,s.html

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/piechocinski-spotkal-sie-z-komorowskim-psl-poprze-komorowskiego,508740,s.html