Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Prezydent Komorowski spotkał się z liderami PSL

Polityka

Janusz Piechociński i Jarosław Kalinowski rozmawiali w piątek z prezydentem, Bronisławem Komorowskim o stanie konsultacji  na temat kandydata ludowców w wyborach prezydenckich. Ostateczna decyzja ma zapaść 31 stycznia. Politycy PSL zastanawiają się, czy poprzeć Bronisława Komorowskiego, czy zaproponować własnego kandydata.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.tvn24.pl/piechocinski-spotkal-sie-z-komorowskim-psl-poprze-komorowskiego,508740,s.html

Udostępnij

Kwaśniewski przewiduje: Putin nie sprowokuje konfliktu

Polityka Aleksander Kwaśniewski konflikt rodzina rosja ukraina władimir putin

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski spytany o przewidywania dotyczące rozwoju sytuacji na wschodzie stwierdził, że Putin nie odważy się sprowokować konfliktu. Zdaniem Kwaśniewskiego przed zaognieniem sytuacji powstrzyma Putina jego sytuacja rodzinna, dzieci i młoda partnerka. Kwaśniewski skomentował, że wierzy w instynkt samozachowawczy prezydenta Rosji.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kwasniewski-putin-ma-mloda-kobiete-i-nieduze-dzieci-a-wiec-i-instynkt-samozachowawczy/l1b6s

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kwasniewski-putin-ma-mloda-kobiete-i-nieduze-dzieci-a-wiec-i-instynkt-samozachowawczy/l1b6s