Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Agnieszka Radwańska wygrała z Varvarą Lepchenko

Sport

Dzisiejszej nocy (czasu polskiego) Agnieszka Radwańska zmierzyła się w III rundzie Australian Open z Amerykanką Varvarą Lepchenko. W pierwszym secie Polka gładko rozprawiła się z rywalką wygrywając 6:0 w niewiele ponad 20 minut. Wydawało się, że drugi set będzie miał podobny scenariusz – Radwańska prowadziła 5:2, a przy 5:3 miała piłkę meczową, jednak Lepchenko zdołała doprowadzić do wyrównania. Dwa ostatnie gemy padły już łupem Polki, która awansowała do IV rudny turnieju w Melbourne. Cały mecz trwał godzinę i 23 minuty.