Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Kwaśniewski przewiduje: Putin nie sprowokuje konfliktu

Polityka

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski spytany o przewidywania dotyczące rozwoju sytuacji na wschodzie stwierdził, że Putin nie odważy się sprowokować konfliktu. Zdaniem Kwaśniewskiego przed zaognieniem sytuacji powstrzyma Putina jego sytuacja rodzinna, dzieci i młoda partnerka. Kwaśniewski skomentował, że wierzy w instynkt samozachowawczy prezydenta Rosji.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kwasniewski-putin-ma-mloda-kobiete-i-nieduze-dzieci-a-wiec-i-instynkt-samozachowawczy/l1b6s

Udostępnij

Janusz Korwin-Mikke ma nową partię – KORWIN

Polityka Janusz Korwin-Mikke KNP konwencja KORWIN nowa partia polityczna UPR

Były lider Kongresu Nowej Prawicy założył nową partię o nazwie Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja. Program partii jest taki sam jak Unii Polityki Realnej. Konwencja partii odbędzie się 8 lutego.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Qgil_xN7bKA&x-yt-cl=84503534&x-yt-ts=1421914688

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.wprost.pl/ar/490470/Korwin-Mikke-zalozyl-nowa-partie-KORWIN/

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.wprost.pl/ar/490470/Korwin-Mikke-zalozyl-nowa-partie-KORWIN/