Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Ostrzelany przystanek w Doniecku, są ofiary

Europa

Przystanek trolejbusowy w dzielnicy Doniecka Leninskaja został ostrzelany przez nieznanych sprawców. W wyniku ostrzału zapalił się trolejbus i samochód osobowy. Doniesienia o ilości ofiar mówią o od 6 do 13 zabitych. Atak nastąpił w czasie porannego szczytu komunikacyjnego, w – jak podkreślają obserwatorzy – dzielnicy, w której nie ma walk.

/p>

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Pocisk-uderzyl-w-przystanek-w-Doniecku-13-osob-nie-zyje,wid,17197175,wiadomosc.html

Udostępnij

Lider Pegidy ustąpił ze stanowiska po skandalu

Europa Adolf Hitler antyislamskie demonstracje Bachmann Lider Niemcy Pegida rezygnacja

Lutz Bachmann odszedł ze stanowiska szefa Pegidy, czyli antyislamskiej i antyimigranckiej organizacji działającej w Niemczech. Decyzję o odejściu podjął po skandalu jaki wywołało zdjęcie, które opublikował w internecie. Bachmann stylizował się na nim na Adolfa Hitlera.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/480950,niemcy-pozuje-na-hitlera-grozi-mu-proces-lider-pegidy-ustepuje-ze-stanowiska.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/480950,niemcy-pozuje-na-hitlera-grozi-mu-proces-lider-pegidy-ustepuje-ze-stanowiska.html