Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

Spadek poparcia dla premier Ewy Kopacz

Polityka

Choć gabinet Ewy Kopacz nadal ma więcej zwolenników niż przeciwników, to poparcie dla niego gwałtownie spada. W styczniu obniżyło się o 8 punktów procentowych. Obecnie jest najniższe od momentu objęcia przez nią teki premiera.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Znaczacy-spadek-poparcia-dla-rzadu-Ewy-Kopacz,wid,17197544,wiadomosc.html?ticaid=11434c&_ticrsn=5

Udostępnij

USA: Republikanie łamią protokół dyplomatyczny

Polityka benjamin netanjahu deomkraci Iran kongres Obama republikanie USA

Lider Republikanów w Izbie Reprezentantów John Boehner poinformował wczoraj, że premier Izraela Benjamin Netanjahu wystąpi przez połączonym izbami Kongresu USA. Biały Dom oznajmił, że wcześniej nie wiedział o wizycie premiera Netanjahu, tymczasem każda wizyta głowy obcego państwa w USA musi być wcześniej uzgodniona z prezydentem.
Zaproszenie premiera Izraela przez Kongres, w którym większość mają Republikanie komentatorzy traktują jako rozgrywkę z demokratycznym prezydentem Barackiem Obamą przed negocjacjami z Iranem w sprawie programu nuklearnego.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,20201,zaproszenie-netanjahu-zlamaniem-protokolu.html

Samochód skończył żywot? Co zrobić?

Oferty akcesoria samochodowe auto samochód

Tak to już bywa, że pewnego dnia po latach wiernej służby Twój ukochany samochód omawia posłuszeństwa.

Wizyta u mechanika zdradza wszystko- za koszta naprawy przyjdzie Ci słono zapłacić, a to przecież nie jedyny wydatek w tym miesiącu. Żadne narzędzia samochodowe już nie pomogą, choć tutaj można porównać oferty. W jeszcze gorszej opcji samochód do niczego już się nie nadaje i jedyne co z niego wyciągniesz to zysk ze złomowania. A trzeba przecież jakoś dojechać do pracy i odwieść dzieciaki do szkoły. Czujesz nóż na gardle, a decyzja musi być podjęta jak najszybciej. Skąd więc wziąć pieniądze?

Rozwiązaniem może być pożyczka na samochód. Może i Ty skorzystasz z takiego wyjścia? Przejrzyj oferty banków i wybierz i ta najkorzystniejszą dla siebie pożyczkę. Na samochód warto wydać pieniądze, ponieważ oszczędzanie na częściach i wykonaniu może obrócić się przeciwko nam. Pożyczka na samochód w zaufanym banku nie musi wiązać się z ryzykiem a regularne spłaty to podstawa dobrej relacji z bankiem.

Pracownicy banku to doświadczeni życiowo ludzie i doskonale wiedzą, że w naszym życiu zdarzają się takie nieoczekiwane wypadki. Bez wydawania sądów udzielą Ci pożyczki na samochód i będą trzymać kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojego problemu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,20201,zaproszenie-netanjahu-zlamaniem-protokolu.html