Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent Francja

Coraz mniej Polaków zadowolonych z sytuacji w kraju

Polska

Z sondażu CBOS wynika, że większość Polaków nie jest zadowolona z obecnej sytuacji w kraju.Tych, którym nie podobają się zmiany zachodzące w Polsce, jest niemal dwa razy więcej niż osób, które pozytywnie zapatrują się na bieżące wydarzenia (stosunek wynosi odpowiednio 55 proc. do 28 proc.). W badaniu przeprowadzonym między 8 a 14 stycznia wzięło udział 1005 dorosłych mieszkańców Polski.

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/cbos-wiekszosc-polakow-zle-ocenia-sytuacje-w-kraju/l4jzq

Udostępnij

Związkowcy utrzymali pogotowie strajkowe: chcą rozmów

Polska negocjacje podwyższenie wieku emerytalnego rozmowy umowy śmieciowe związkowcy

Premier Ewa Kopacz ma czas do 31 stycznia, aby rozpocząć rozmowy, zapowiedzieli związkowcy. Mają one dotyczyć m.in. umów śmieciowych i podwyższenia wieku emerytalnego. Związkowcy zgłaszali te postulaty już 1,5 roku temu.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.wprost.pl/ar/490029/Zwiazkowcy-chca-negocjacji-z-rzadem-Daja-czas-Kopacz-do-31-stycznia/

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.wprost.pl/ar/490029/Zwiazkowcy-chca-negocjacji-z-rzadem-Daja-czas-Kopacz-do-31-stycznia/