Zipnews

Wybieramy i streszczamy najważniejsze wiadomości

rosja ukraina USA separatyści Unia Europejska państwo islamskie UE Niemcy dżihadyści putin prezydent polska

MFW: gospodarka zwolni w najbliższych latach

Gospodarka

W ciągu najbliższych dwóch lat czeka nas wolniejszy niż zakładano rozwój światowej gospodarki. Według skorygowanego raportu Międzynarodowego Funduszu Walutowego tegoroczna prognoza to 3,5 proc., a przyszłoroczna 3,7 proc. Przyczyn takiej sytuacji specjaliści upatrują w problemach finansowych większości najbogatszych państw świata i słabszych inwestycjach.

>

poprzedni następny nastepny post

Najlepiej pisze o tym: http://www.propertynews.pl/finanse/gorsze-perspektywy-dla-swiatowej-gospodarki,32605.html

Udostępnij

Związkowcy PGE przygotowują się do strajku

Gospodarka Komitet Koordynująco-Protestacyjny pge Program Dobrowolnych Odejść restrukturyzacja strajk związkowcy

Związkowcy sprzeciwiają się restrukturyzacji i Programowi Dobrowolnych Odejść. Jeśli związkowcy nie porozumieją się z zarządem PGE, to rozpocznie się strajk. Wczoraj Komitet Koordynująco-Protestacyjny zdecydował o rozpoczęciu sporów zbiorowych.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/gospodarka/po-lekarza-i-gornikow-czas-na-enegetykow-w-pge-szykuja-sie-do-strajku_a19870

10 mln osób podróżuje z BlaBlaCar

Oferty BlaBlaCar emisja CO2 oszczędzanie podróż samochód tanie przejazdy

Serwis społecznościowy BlaBlaCar kontaktuje kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę.

Dzięki BlaBlaCar kierowcy mogą oszczędzić na paliwie, a pasażerowie tanio i wygodnie dojechać na miejsce – najczęściej kierowca dowozi pod dom, a nie na dworzec.

Strona działa w 13 krajach europejskich, korzysta z niej 10 mln użytkowników. Właściciele szacują, że dzięki
ponad 3,2 miliarda wspólnie przejechanych kilometrów użytkownicy oszczędzili w tym roku łącznie ponad 260 milionów euro i zmniejszyli emisję dwutlenku węgla o 500 000 ton.

Udostępnij Komentarze

Najlepiej pisze o tym: http://www.biztok.pl/gospodarka/po-lekarza-i-gornikow-czas-na-enegetykow-w-pge-szykuja-sie-do-strajku_a19870